Допомогти з Пошук курсів

Технічне обслуговування ЕОМ

Дисципліна покликана сформувати у здобувачів необхідний обсяг базових теоретичних і практичних знань щодо технічних характеристик, конструктивних особливостей, застосування і правил експлуатації комп’ютерів. В процесі проходження курсу здобувачі навчаться працювати з існуючими вимірювальними пристроями, засобами зв’язку між окремими приладами комп’ютерної системи, програмним забезпеченням тестування та налагодження ЕОМ.

Бази даних

Дисципліна покликана сформувати у здобувачів необхідний обсяг теоретичних і практичних знань з основоположних принципів побудови та функціонування реляційних баз даних, одержання знань про архітектуру та принципи їх експлуатації, основи теорії мов керування базами даних, методи та засоби проєктування баз даних, основи реляційної алгебри та створення схем складних баз даних, принципи ефективної організації обробки інформації у базах даних.

Інформаційні системи та технології

Метою вивчення дисципліни є отримання здобувачами вищої освіти системи базових знань, умінь та навичок, потрібних для засвоєння сучасного рівня інформаційної та комп'ютерної компетентності; набуття практичних навичок роботи на комп'ютерній техніці; використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій для вирішення різноманітних завдань у професійній діяльності.

Технології захисту інформації

Програма навчальної дисципліни передбачає вивчення теоретичних та практичних знань та вмінь, які формують профіль фахівця в області інформаційних комп’ютерних систем та технологій та формують знання у здобувачів з питань забезпечення захисту інформації. Вивчення навчальної дисципліни забезпечить наступні результати навчання: володіння основами теорії криптографії, теоретичними знаннями щодо основних засобів криптографічного захисту інформації, практичними навичками проєктування алгоритмів криптографічних перетворень, основними способами шифрування даних, основними навичками з організації та забезпечення захисту інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах.

Алгоритмізація та програмування

Дисципліна покликана сформувати у здобувачів необхідний обсяг теоретичних знань створення програмного забезпечення для розв'язання прикладних задач та набуття практичних навичок щодо їх ефективного застосування в реальних умовах. Завданням курсу є отримання здобувачами вищої освіти практичних навичок щодо створення та аналізу алгоритмів, опановування основними принципами написання програм сучасною мовою програмування Delphi та Python. В процесі проходження курсу здобувачі опанують основні технологічні методи практичного застосування засобів сучасних мов програмування для розроблення програмних продуктів, які призначені для практичного розв’язання задач різноманітного характеру.

Комп'ютерні мережі

Дисципліна покликана сформувати у здобувачів необхідний обсяг теоретичних і практичних знань щодо загальних закономірностей функціонування та побудови комп’ютерних мереж, їх технічного та програмного забезпечення; критерій вибору та застосування інформаційно-комунікаційних мереж і їх складових у забезпеченні управлінської та адміністративної діяльності; питання вибору програмного забезпечення відповідно до вимог систем управління; питання ефективного використання сервісів Інтернету; способи захисту інформації в комп’ютерних мережах.

Навчальна практика з інформаційних систем та технологій

Метою вивчення дисципліни є опановування ефективними методами та інформаційними технологіями в галузі комп'ютерних наук, потрібних для засвоєння сучасного рівня інформаційної та комп'ютерної компетентності; набуття практичних навичок роботи на комп'ютерній техніці; використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій для вирішення різноманітних завдань у професійній діяльності.

Прикладне програмування

Метою вивчення інформатики є набуття теоретичних знань, формування умінь та практичних навичок з опановування основам алгоритмізації, програмування, теоретичними основами та принципами будови сучасних та перспективних комп’ютерних систем з метою забезпечення фахової діяльності.